Kannettavat koneistuslaitteet TDG50IMP
kannettavat koneistuslaitteet TDG50IMP video
Kannettavien TDG50IMP-prosessointilaitteiden porauspalkin halkaisija: 55–400 mm, porauksen isku: 300–600 mm. Modulaarinen suunnittelu, helppo asentaa ja poistaa. Se on ensimmäinen valinta maansiirtolaitteiden, kuten kaivinkoneiden, puskutraktorien, kuormaajien, huoltoon ja automaattisten poraushitsauslaitteidemme käyttöön.
kannettavien porakoneiden valmistajat-JOYSUNG
Tekninen parametri
Tylsä baari
50mm
30mm (lisävaruste)
Tylsä dia
55 - 4 00 mm
35 - 4 00 mm (lisävaruste)
Boring Stock
30 0 mm 600 mm
Syöttöarvo
0-0.5mm / rev
Käyttövoimayksikkö
Yksivaiheinen, 110 V / 230 V, 1250/1800 W